KONST / Litografier / Färglitografier 13535184
nr 1353 5184
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografier, 4 st, Signerad, numrerad 22/75,2005. Bladets mått: 60x45cm, lösa blad i mapp
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:27:36
500 kr
600 kr
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal